Ua Ru

+38 (050) 510-40-40

+38 (098) 510-40-40

+38 (073) 510-40-40

Прийом замовлень: 08:00 - 19:30
Доставка: 9:00 - 18:30

+38 (050) 510-40-40

+38 (098) 510-40-40

+38 (073) 510-40-40

Прийом замовлень: 08:00 - 19:30

Доставка: 9:00-18:30

Головна Оплата і доставка Гарантія якості

З Галереєю води Adam\\\\'s ви можете бути впевнені, що купуєте додому або в офіс по-справжньому чисту питну воду. Адже ми не просто гарантуємо вам, що вона пройшла необхідне очищення - ми підтверджуємо це своєю відкритістю. А тому готові розповісти і показати в нашій галереї весь процес виробництва води Adam\\\\'s та мийки бутлів для доставки.

 

Як відбувається очищення води Adam's?

 

Технологічний процес в Галереї води Adam's - складний і багатоступінчастий. Він складається з наступних етапів:

  1. Очищення грубих домішок:неочищенная вода проходит через сетчатый фильтр-грязевик, добавляем дезинфицирующее средство и отправляем подготовленную таким образом воду в специальный резервуар.
  2. Фільтрація: після підняття в резервуарі з водою тиску до 4-5 бар ми проводимо освітлення і очищення через насипні фільтри з оригінального матеріалу TURBIDEX.
  3. Дехлоризація: щоб прибрати доданий в водопровідну воду хлор і знизити рівень органічного забруднення, ми використовуємо спеціальний фільтр ВПСМ-АС1865.
  4. Пом'якшення:очищена, освітлена і дехлорірованной вода потрапляє на установку пом\\\\'якшення води, після чого вона очищається ще одним фільтром 20 \\\\'\\\\' ВВ 20 мкм.
  5. Зворотний осмос: далі воду ми фільтруємо і знесолювальних на установці зворотного осмосу, де вона ділиться на концентрат для зливу і перміат для продукту - він і подається в резервуар чистої води.
  6. Фінальна очищення: на завершальній стадії майже готова вода подається на фільтри очищення від грубих домішок з осередком розміром 5 мкм, а далі - знову в резервуари для готового до розфасовці продукту.
  7. Реминерализація: частина води після установки зворотного осмосу ми ще пропускаємо через систему мінералізації, де вода насичується кальцієм, магнієм і калієм, а також проводимо її УФЛ-знезараження.

Вся система очищення води - повністю автоматична. Участь людини в цьому процесі потрібно лише для частини завдань: підготовки дезинфікуючого засобу, заміни картриджів фільтрів і хімічної мийки мембрани зворотного осмосу. Тому ризик помилки оператора зведений до мінімуму.

 

Результат такої роботи в Галереї води Adam\\\\'s - чиста, смачна і корисна вода двох типів:

 

Як проводиться миття бутлів в Галереї води Adam's?

Чи не менше уваги, ніж фільтрації води, ми приділяємо очищення використовуваних в доставці води по Миколаєву бутлів. Процес підготовки тари для води Adam\\\\'s включає кілька стадій:

  1. Первинна зовнішня і внутрішня обробка PC-пляшки гарячим мийно-дезинфікуючим розчином на основі засобів Dilac D, Neomoscan тощо
  2. Вторинна зовнішня і внутрішня обробка PC-битулі гарячим мийно-дезинфікуючим розчином на основі засобів Dilac D, Neomoscan і т.п.
  3. Внутрішнє і зовнішнє ополіскування підготовленої очищеною водою.

Весь процес повністю автоматичний. Кожна стадія обробки PC-пляшок займає до 1 хвилини, за які вона здійснює до 50 обертів навколо своєї осі - це виключає появу всередині неї неочищених «мертвих зон». Очищення йде виключно за допомогою струменів миючого розчину, без щіток, які б могли зашкодити поверхню PC-пляшок. Устаткування виготовлене з матеріалів, безпечних для роботи з харчовими продуктами.

 

Після розливу питної води Adam\\\\'s в очищені PC-пляшки та їх закупорювання ми надягаємо на кришку термоусадоч, клеїмо до неї фірмову голограму і пакуємо в целофановий пакет. З урахуванням того, що доставка здійснюється на наших власних автомобілях, ми гарантуємо: вода потрапляє до вас додому або в офіс ідеально чистою і корисною!